Penzion Sokolka ubytovanie Kouty nad Desnou

Penzion Kouty nad Desnou Sokolka

Ubytovanie Chata Sokolka Kouty nad Desnou : 
Lacné pritom kvalitné ubytovanie v Jeseníkoch je vhodné pre školy v prírode, lyžiarske kurzy, sústredenia, školské výlety aj rodinné dovolenky. Penzióne Sokolka je vzdialený len 300 m od skiareálu Šindelná. Penzión ponúka letný vonkajší vyhrievaný bazén a viacúčelové športové ihrisko, ubytovanie vrátane stravovania - raňajky, polpenzia či plná penzia.

Chata Sokolka Kouty nad Desnou ubytovanie :
Penzión Sokolka je rekonštruovaná horská chata s kapacitou 41 lôžok v izbách v nasledujúcom zložení 1 x dvojlôžková izba s vlastným sociálnym zariadením. Ďalej 1 x 2 lôžka, 4 x 4 lôžka, 5 x 3 lôžka, 1 x 6 lôžok - tieto izby majú sociálne zariadenie spoločné.

Kouty nad Desnou ubytovanie Sokolka chata Jeseníky vybavenie - služby : 
V objekte je spoločenská miestnosť s TV, SAT, VIDEO a RMG, sušiareň, lyžiareň a reštaurácia s jedálňou. Hostia môžu využiť tenisový kurt a športové ihrisko (futbal, volejbal, nohejbal a iné) pri penzióne Sokolka. K zapožičaniu športové vybavenie - lopty, rakety, horské bicykle, lyžiarske vybavenie apod. Pri penzióne je aj ohnisko, vonkajšie posedenie a záhradný krb, nekrytý bazén a malý rybník. Parkovanie vozidiel je na parkovisku priamo pri chate Sokolka Kouty nad Desnou.

Sokolka Chata ubytovanie Kouty nad Desnou reštaurácia :
V penzióne je reštaurácia s jedálňou. Hostia penziónu Sokolka Kouty nad Desnou môžu zvoliť stravovanie formou raňajok, polpenzie, plnej penzie alebo vlastné varenie v prenajatej kuchynke.

Dovolenka Jeseníky ubytovanie Penzion chata Sokolka aktivity :
Horská chata Sokolka sa nachádza v pokojnom prostredí chatovej osady Koutecká dolina na úpätí hory Šindelná v nadmorskej výške 620 m v najvyššom pohorí Moravy v Jeseníkoch v obci Kouty nad Desnou. Prístup k chate je zo štátnej cesty Šumperk - Jeseník na začiatku stúpania na Červenohorské sedlo.

Lyžiarsky areál Šindelná 300 m od chaty Sokolka a v rovnakej vzdialenosti sa nachádzajú upravované bežecké trate Kúty - Červenohorské sedlo a Kouty - Švýcárna - Praded. Okolo chaty prechádzajú značené cyklotrasy Hrubého Jeseníku s celkovou dĺžkou 190 km. Jeseníky sú bohaté na prírodné aj technické zaujímavosti, kultúrne pamiatky i atrakcie pre deti a dospelých - stačí si len vybrať.

Jeseníky horská chata Sokolka Kouty nad Desnou lyžovanie:
Ski areál Šindelná Kouty nad Desnou nájdete na okraji rekreačnej oblasti "Koutecké údolí". V areáli je bezplatné parkovanie, lyžiarska škola, požičovňa lyžiarskeho vybavenia a občerstvenie. Všetky zjazdové trate sú kryté systémom umelého zasnežovania a sú denne strojovo upravované.

Penzion Kouty nad Desnou Sokolka - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Kouty nad Desnou Sokolka - hotel má reštauráciuPenzion Kouty nad Desnou Sokolka - k dispozícii letná terasaPenzion Kouty nad Desnou Sokolka - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Kouty nad Desnou Sokolka - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Kouty nad Desnou Sokolka - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Kouty nad Desnou Sokolka - Izby s vlastnou toaletou